sobota, 14 lutego 2015

50 twarzy Gray'a ...Co z tymi ludźmi?!

Dzisiaj byłam z przyjaciółkami i naszymi partnerami na tym właśnie tytule i wszyscy zgodnie stwierdziliśmy że obraz miły dla oka, młode ciała, jędrne i powabne, doskonale się bawiłam do momentu kiedy , nie zaczęłam czytać komentarzy.
Odniosę się w swoim poście do moich rodaków i faktu że film  wyświetlany jest  w moim kraju, kraju gdzie ponad połowa to katolicy, głośno się pytam czego się kurwa spodziewaliście  po tym filmie, że zekranizują w drobnych szczegółach opisy z książki a potem będą to wyświetlać na dużym ekranie? W naszym kraju moi drodzy rodacy , szczegółowa ekranizacja trylogii "50 shades of Gray" mogła by być sprzedawana w sexshopach jako ciężka pornografia a Wy , żyjecie w tym kraju i piszecie komentarze "gdzie jest sex"? Pobudka ten kraj Polska się nazywa, tu dzieci mają religie w szkołach a tabletka dzień po jest traktowana jako tabletka wczesnoporonna. A jeśli chcecie żeby było inaczej by móc legalnie oglądać erotyzm, to tym bardziej się obudźcie i zacznijcie działać , najlepiej od posprzątania własnego podwórka.

3 komentarze:

 1. Nie widziałam - nie wypowiadam się. My byliśmy na Bielanach... bo już tak dawno nic nie skręcałam z Ikei, że mnie Mąż zabrał i fundnął szafkę i kilka pudełek :-))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. no w sumie w Ikei tyle łózek i narzędzie, że mozna by zrobić pokój zabaw ;)

   Usuń
 2. No właśnie, po filmie wszyscy się szybko rozeszli do domów. Pewnie każdy przypomniał sobie, że obi otwarte do 20:00 :)

  OdpowiedzUsuń