piątek, 13 lutego 2015

Kto wierzył w gusła temu dupa uschła

                                
Tak mawiała moja nieboszczka babcia Stanisława i ja się kurczowo trzymałam tych słów od małego skutecznie zresztą  nie wierząc w pecha przynoszonego przez różne 13 piątki, czarne koty i inne wymyślone dla potrzeb... no własnie, kto ma więcej doświadczenia życiowego i mi odpowie dlaczego ludzie wymyślają takie bzdury? , albo jeszcze lepiej dlaczego my tak bardzo kochamy się bać?. Mi nasówa się jedynie jedna myśl, wynika to z wiary w jakiej jesteśmy wychowani a nawet nie tyle o wiarę chodzi co konkretnie o Kościół Katolicki, znienawidzony przez ze mnie kler, bande czarnych pruderyjnych pajaców, bazujacych na straszeniu ludzi.
Kurwa skóra mi cierpnie jak pomyślę o dniu , w którym moje dziecko wróciło z przedszkola przestraszone bo się dowiedziała, że  na górze jest ktoś kto decyduje o tym kiedy ktoś umiera i, że dzieci też mogą umrzeć , ematia- to chyba zupa z Azji jest dla  osoby , która zkomunikowała to pięciolatkom. Biedne dziecko nie mogło przez trzy miesiące do siebie dojść bo nie mogło wyobrazić sobie czegoś niewyobrażalnego czyli BOGA ( czy On istnieje?, nie wiem, ale jeśli tak to jest sadystą.)
Kościół w swoich słowach wciąż straszy, umrzesz, pójdziesz do piekła, rozliczony zostaniesz a sam stoi jako WZÓR z twarzą Państwa TERLIKOWSKICH i innych zagorzalców,pedofilów, katechetów dewiantów i kłamców którzy co niedziela biją się w pierś ręką  "moja wina,moja wina" ale nogę mają wolną to w dupę bez zmróżenia obłudnicy kopią , ja pierdole, chrońcie mnie wszyscy od pójścia do takiego Nieba, w którym  te wzory z Kościoła są, wolę iść do piekieł , gdzieć każdy dzień będzie piątkiem trzynastego i w którym sto czarnych kotów stanie mi na drodze AMEN

p.s. zdjęcie pożyczone ze strony kotolandia.pl

4 komentarze:

 1. Ja na pytania dziewczyn wracających czy to z religii czy to z różnych pogadanek w przedszkolu nie jestem w stanie wykrztusić słowa. Nie potrafię im wyjaśnić, bo ich małe rozumki tak wielkich rzeczy nie pojmują. Ja czasem też ze swoim mózgiem jak gar bigosu!
  Dla nich coś jest oczywiste a to inni to skomplikowali. Za dwa lata komunia - czy one będą gotowe? I na co to sie im zda?

  A dziś jest taki piękny i słoneczny dzień, że nawet zapomniałam, że to piątek 13-tego... może nie odpalać wyrzynarki dziś?? :-D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. własnie dlatego odpala, będzie piekne zdjęcie togo co zmajstrujesz :)

   Usuń
 2. Dziecko mojej koleżanki nie chciało położyć się spać, bo katechetka w przedszkolu powiedziała, że jak będzie niegrzeczne to rano się nie obudzi - bo go Bóg pokara...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Straszna opowieść. Moje nie pójdzie tak długo, jak długo to będzie przedmiot religia katolicka, jak będę religie to będzie chodziła bo fajnie, żeby wiedziała jak wiele i jak różnorodne one są.

   Usuń