środa, 18 lutego 2015

mięso czy nie mięso o to jest pytanie?Kilka nocy temu rozmawiałam z koleżanką na ten temat, wysłała mi link do wykładu pt. "Inspirujący wykład, który może zmienić Twoje życie-Gary Yourofsky". Wysłałam link mężowi, on zanim właczył stwierdził " ale co kolwiek tam nie jest o jedzeniu mięsa to mnie to nie zrazi, bo wystarczy , że ja lubię to sobie będę jadł", niby tak,  ale pytam " A jak ktoś lubi koty jeść , to nic takiego jak zje nasze? , z jego strony cisza.
Nie mam zamiaru tu nikogo namawiać do jedzenia lub nie jedzenia, to każdego indywidualna  sprawa. Koleżanka powiedziała , że jest hipokrytką , pomyślałam , no bez przesady , to , że czasem zje kawałek mięsa to nie jest chyba hipokryzja.
Obejrzałam wykład, potwierdzam jest hipokrytką ja też i to nie dlatego, że czasem jem kawałek mięsa jestem bo uważam ,że kocham zwierzęta i ludz i planete , na której mieszkam.
Obejrzyjcie wykład bo warto chociaż  zdawać sobie z tego sprawę jacy jesteśmy  może będziemy mięli kiedyś siłę , żeby to zmienić. Ja i Wy  też .

3 komentarze: